Let balónem Zlínský kraj

Dopřejte sobě nebo svým blízkým romantiku snoubenou se špetkou adrenalinu. Let balonem Zlínský kraj je pro to zcela ideální. Budete se vznášet nad nejpůsobivějšími přírodními skvosty a historickými památkami, který tento kraj nabízí. Vrcholky Bílých Karpat a Moravskoslezských Beskyd s úrodnou nížinou Slovácka vás překvapí svými bohatými lesy a břehy řek Moravy a Bečvy. K tomu všemu můžete přičíst arcibiskupský zámek v Kroměříži (zapsán na seznamu UNESCO), hrad v Buchlov, Bezděz, Bítov, Bouzov či areál staveb na Pustevnách se sochou boha Radegasta. A nesmíme zapomenout, že i v samotném Zlíně je toho mnoho, co se dá obdivovat…

Neobávejte se a vstupte na palubu balonu, kde vás čeká vždy přívětivý pilot – profesionál ve svém oboru.

Let balónem Zlín

  • Let balónem Zlín vás láká k poznání tohoto významného města průmyslu a výroby bot, které leží v nádherném údolí řeky Dřevnice na rozhraní proslulých Hostýnských a Vizovických vrchů. Uvidíte také známý rozsáhlý přírodní park nesoucí název Želechovické paseky či Bukové hory se vzácnou karpatskou bučinou. Díky působení Tomáše Bati a jeho rodiny se Zlín chlubí moderní funkcionalistickou architekturou, a tak celý svět obdivuje Otrokovický komplex, zlínský, nebo chcete-li Baťův mrakodrap či 50 km dlouhý Baťův kanál.

Let balónem Uherské Hradiště

  • Letíme a nadšeně koukáme, na trojměstí Staré Město-Uherské Hradiště-Kunovice. Tato velmi významná archeologická oblast byla důležitým centrem Velkomoravské říše. Let balonem přes Uherské Hradiště vám nabídne pohled na unikátní soubor památek městské architektury – farní kostel sv. Františka, stará radnice, nesmíme opomenout Justiční palác a františkánský klášter spojený s kostelem Zvěstovaní Panny Marie. A také všudy přítomné vinice…

Let balónem Kroměříž

  • Zde zejména milovníci památek budou nadšeni! Již při prvotním pohledu si zalíbíte historické centrum města – Velké náměstí s podloubím a vedle něj stojící Arcibiskupský zámek. Ten je společně s oběma zahradami (Květná zahrada a Podzámecká zahrada) od roku zapsán na listině světového kulturního dědictví UNESCO. Kromě zámku se v Kroměříži nachází čtyři historicky cenné kostely – kostel sv. Mořice, sv. Jana Křitele, Nanebevzetí Panny Marie, pravoslavný chrám svatého Cyrila a Metoděje a kostel svatého Cyrila a Metoděje. Dále Mlýnská brána či kaple svatého Kříže.
 

Shlédněte ty nejpůsobivější zákoutí, které let balonem nad Zlínským krajem nabízí – viz fotogalerie.

Let balónem Zlínský kraj slibuje:

  • přímou účast na přípravě letu (nafouknutí balónu atd.)
  • instruktáž zkušeného pilota a podrobný popis průběhu letu
  • cca hodinový let (dle počasí)
  • slavnostní křest
  • křestní list obsahující vaše balonářské jméno
  • dopravu zpět na místo startu
  • pojištění pasažéra

Vyhlídkový let balonem nad Zlínským krajem představuje nezapomenutelný zážitek plný emocí, důkazem jsou reference našich spokojených klientů.

Nebo co takhle let balonem jako originální dárek?