Let balónem Zlínský kraj

Dopřejte sobě nebo svým blízkým romantiku snoubenou se špetkou adrenalinu. Let balonem Zlínský kraj je pro to zcela ideální. Budete se vznášet nad nejpůsobivějšími přírodními skvosty a historickými památkami, který tento kraj nabízí. Vrcholky Bílých Karpat a Moravskoslezských Beskyd s úrodnou nížinou Slovácka vás překvapí svými bohatými lesy a břehy řek Moravy a Bečvy. K tomu všemu můžete přičíst arcibiskupský zámek v Kroměříži (zapsán na seznamu UNESCO), hrad v Buchlov, Bezděz, Bítov, Bouzov či areál staveb na Pustevnách se sochou boha Radegasta. A nesmíme zapomenout, že i v samotném Zlíně je toho mnoho, co se dá obdivovat…

Neobávejte se a vstupte na palubu balonu, kde vás čeká vždy přívětivý pilot – profesionál ve svém oboru.

Let balónem Zlín

  • Let balónem Zlín vás láká k poznání tohoto významného města průmyslu a výroby bot, které leží v nádherném údolí řeky Dřevnice na rozhraní proslulých Hostýnských a Vizovických vrchů. Uvidíte také známý rozsáhlý přírodní park nesoucí název Želechovické paseky či Bukové hory se vzácnou karpatskou bučinou. Díky působení Tomáše Bati a jeho rodiny se Zlín chlubí moderní funkcionalistickou architekturou, a tak celý svět obdivuje Otrokovický komplex, zlínský, nebo chcete-li Baťův mrakodrap či 50 km dlouhý Baťův kanál.

Let balónem Uherské Hradiště

  • Letíme a nadšeně koukáme, na trojměstí Staré Město-Uherské Hradiště-Kunovice. Tato velmi významná archeologická oblast byla důležitým centrem Velkomoravské říše. Let balonem přes Uherské Hradiště vám nabídne pohled na unikátní soubor památek městské architektury – farní kostel sv. Františka, stará radnice, nesmíme opomenout Justiční palác a františkánský klášter spojený s kostelem Zvěstovaní Panny Marie. A také všudy přítomné vinice…

Let balónem Kroměříž

  • Zde zejména milovníci památek budou nadšeni! Již při prvotním pohledu si zalíbíte historické centrum města – Velké náměstí s podloubím a vedle něj stojící Arcibiskupský zámek. Ten je společně s oběma zahradami (Květná zahrada a Podzámecká zahrada) od roku zapsán na listině světového kulturního dědictví UNESCO. Kromě zámku se v Kroměříži nachází čtyři historicky cenné kostely – kostel sv. Mořice, sv. Jana Křitele, Nanebevzetí Panny Marie, pravoslavný chrám svatého Cyrila a Metoděje a kostel svatého Cyrila a Metoděje. Dále Mlýnská brána či kaple svatého Kříže.
 

Shlédněte ty nejpůsobivější zákoutí, které let balonem nad Zlínským krajem nabízí – viz fotogalerie.

Let balónem Zlínský kraj slibuje:

  • přímou účast na přípravě letu (nafouknutí balónu atd.)
  • instruktáž zkušeného pilota a podrobný popis průběhu letu
  • cca hodinový let (dle počasí)
  • slavnostní křest
  • křestní list obsahující vaše balonářské jméno
  • dopravu zpět na místo startu
  • pojištění pasažéra

Vyhlídkový let balonem nad Zlínským krajem představuje nezapomenutelný zážitek plný emocí, důkazem jsou reference našich spokojených klientů.

Nebo co takhle let balonem jako originální dárek?

 

Máte již koupenou letenku?
Zarezervujte si termín letu!