Reklamní balony

Jsme specialisté na trhu s reklamními balóny…

Lety balónem jsou vedle nezapomenutelného romantického a zároveň i trochu adrenalinového zážitku pro Vaše blízké, také ideální pro šíření reklamního sdělení. Balón představuje efektivní, osvědčený a zároveň největší mobilní reklamní nosič, který dokonale upoutá pozornost. Při pohledu na létající horkovzdušné balóny vás vždy pohltí pozitivní emoce, proč toho tedy nevyužít ve prospěch vašeho podnikání?

Reklama na horkovzdušných balónech   

Reklamní balóny létající nad všemi kraji ČR jsou skvělým nástrojem pro propagaci vaší firmy, služby či jednotlivých produktů. Vaše logo na našich balonech mohou být ve vzduchu při každém letu s našimi klienty, nebo jen při určité příležitosti – např. slavnostní vzhled k otevření či výročí firmy, sportovní příležitost nebo kulturních událost atd. Naše balóny jsou efektivní nejen pro firmy, ale také filmaře či fotografy – viz fotogalerie.

Investice do balónové reklamy v porovnání s klasickými mediálními prostředky jsou cenově velmi výhodné – při dosahu přímých pozorovatelů, či v případě masmediálních prostředků (reportáže nebo záběry a fotografie balonů).

Pozornost přitahují balony nejen během samotného letu, ale také během vzletů a přistání, kterého se mnohdy účastí několik desítek či stovek pozorovatelů (při významných událostech se jedná i o tisíce diváků).

Každý přeci rád a aktivně vyhledává pohled na létající objekt po obloze…

Výhody reklamních balonů

  • Nepřehlédnutelná reklamní plocha (cca 100 m²)
  • Celoroční provoz
  • Obrovský reklamní dosah – nenásilná a atraktivní forma reklamy
  • Možnost propagace ve všech krajích ČR (velký informační dosah)
 

Balonová reklama na míru

Nabízíme vám umístění reklamy na našich balónech, a to včetně konkrétního zacílení (jednotlivé kraje atd.). Grafické zpracování i samotnou výrobu zajistíme dle vašeho návrhu a přání. Kontaktujte nás pro více informací.