Lety balónem Zlín

Významné město průmyslu a výroby bot Zlín, které leží v nádherném údolí řeky Dřevnice na rozhraní proslulých Hostýnských a Vizovických vrchů. Let balonem nad tímto krásným krajem nabízí zajímavou podívanou. Naši profesionální piloti jsou připraveni vám dle aktuálního počasí navrhnout ty nejpůsobivější zákoutí. Let balonem nad Zlínem vám nabídne úžasnou atmosféru města z ptačí perspektivy.

ZLÍN A JEHO TAHÁKY

Let balonem nad Zlínem a v jeho okolí představuje mnohé zajímavé přírodní lokality. Známý rozsáhlý přírodní park nesoucí název Želechovické paseky, Bukové hory se vzácnou karpatskou bučinou. Díky působení Tomáše Bati a jeho rodiny se Zlín chlubí moderní funkcionalistickou architekturou. Tento proslulý podnikatel nenechal nic náhodě a angažoval špičkové architekty, a tak celý svět obdivuje Otrokovický komplex, kde mezi nejznámější symboly patří zlínský mrakodrap, neméně populární je zlínský Dům umění, nová radnice, Velké kino a také hotel Moskva. Tyto dominanty nelze přehlednou ani z nebe. A nyní se vznášíme nad pozoruhodnou technickou památkou – větrný mlýn ve Štípě, a taktéž vás zajisté zaujme 50 km dlouhý Baťův kanál.

DARUJTE LETENKU SVÝM NEJBLIŽŠÍM. OBROVSKÉ PŘEKVAPENÍ ZA TAK MÁLO!

Bydlíte ve Zlíně a chcete si udobřit nebo překvapit manželku, přítelkyni nebo milenku? Stačí málo, pouze objednat báječný let balonem v lokalitě Zlína. Ano, také o lety balonem ve Zlíně je velký zájem, kde zanechal svou nesmazatelnou stopu náš nejvýznamnější podnikatel Tomáš Baťa, který zde založil svou obuvnickou firmu. Tento výjimečný muž se nezajímal jen o svou továrnu, ale také o bydlení svých dělníků. Neubrala nic na půvabu tohoto města ani totalitní doba, kdy se Zlín jmenoval Gottwaldov a Baťovy závody nesly název Svit. To jsou jen nejznámější místa města a okolí, jistě jich díky vlastnímu letu zaznamenáte více. Podělte se s námi o ně. Staší zakoupit letenku a svůj let můžete uskutečnit již zítra.