Lety balónem Uherské Hradiště

Letěli jste letadlem a pluli lodí? Super, tak už jen zbývá let balonem. Vyhlídkové lety balonem frčí, nabídka letů skvělá, ceny bezkonkurenční. Není důvod váhat s objednávkou, pokud toužíte zažít něco nového, výjimečného, okořeněného vůněmi celého Česka. Je tady let Uherské Hradiště. Strach vám nedovoluje vstoupit na palubu balonu? To je zajímavé a proč? Ve srovnání s letadly a loděmi patří lety balonem mezi nejbezpečnější druh dopravy. Proč si odpírat skvostný pohled z horkovzdušného balonu? Proč si odepírat tento úžasný a nezapomenutelný zážitek? A pokud toužíte po adrenalinu, tak lety balonem vám můžeme jen doporučit.

LETY BALÓNEM PŘES UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Nový rok, nové zážitky – let balonem přes Uherské Hradiště. Taktéž zde vás čeká velké množství památek a vzácných pamětihodností. V roce 1257 město založil Otakar Přemysl II. a pro zajímavost, toto místo bylo již osídleno ve starší době kamenné a dokonce patří mezi nejstarší sídelní oblast v České republice. A právě tudy vedla proslulá jantarová cesta Krakov-Morava-Vídeň. Letíme a nadšeně koukáme, na trojměstí Staré Město-Uherské Hradiště-Kunovice. Tato velmi významná archeologická oblast byla důležitým centrem Velkomoravské říše. Let balonem přes Uherské Hradiště vám nabídne pohled na unikátní soubor památek městské architektury – farní kostel sv. Františka, stará radnice, nesmíme opomenout Renesanční Dům u Slunce a na františkánský klášter spojený s kostelem Zvěstovaní Panny Marie.

OKOLÍ VÝZNAMNÉHO MĚSTA

´Vínečko bílé, vínečko rudé´ si můžete vesele prozpěvovat, pokud si zvolíte lety balonem přes Uherské Hradiště. Hradiště totiž spadá do dvou významných vinařských oblastí, Uherskohradišťské a Bzenecké. Vína jako Müller-Thurgau, Rulandské bílé nebo Ryzlink rýnský neušlo asi ani vaší pozornosti. Lety balonem přinášejí pohodu a klid v duši. Rozhodně bude na velkou škodu se nechat připravit o zážitek, které Uherské Hradiště a okolí přináší. Zajisté i vy toužíte svrchu spatřit Ostrožské jezera, Kunovický les, podhůří Chřibů a další přírodní krásy tohoto kraje. Tak co už máte koupenou letenku? Bez ní to nepůjde…