Let balónem Středočeský kraj

Let balonem přes Středočeský kraj, který zcela obklopuje hlavní město Prahu vás naláká na mnoho fascinujících míst… Největší koncentrací památek se vyznačuje město Kutná Hora, které bylo zapsáno do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nachází se zde honosný chrám sv. Barbory, ale také kostel Nanebevzetí Panny Marie. Pro všechny romantické duše a milovníky hradů a zámek bude let přes Středočeský kraj opravdovým zážitkem, neboť shlédnou významné hrady – Karlštejn, Křivoklát, Český Šternberk a také zámek Konopiště a Lány. Nejcennější přírodní oblast kraje představuje CHKO Křivoklátsko, Kokořínsko, Český kras, Český ráj a Blaník. A to zdaleka nejsme u konce…

Let balonem Středočeský kraj je doslova nabitý historickými skvosty, proto patří mezi ty nejoblíbenější – viz reference našich spokojených zákazníků.

Let balónem Karlštejn

  • Na let balonem nad Karlštejnem opravdu nezapomenete a pochopíte jeho opravdový význam. Mohutný kamenný gotický hrad stojící na vápencové skále nad stejnojmennou obcí patří k nejnavštěvovanějším hradům v České republice. Mimo krás samotného hradu Karlštejna, můžete obdivovat i krásy Českého krasu s pestrým členitým reliéfem či známou Budňanskou skálu. Neodpírejte si možnost poznat z nebe tuto nádhernou lokalitu.

Let balónem Benešov – Konopiště

  • Let balónem Benešov – Konopiště vám dovolí cestovat po obloze a současně se kochat například nad přepychovým zámkem Konopiště. Spatříte nejen nádherné kontury přepychového zámku, ale i další unikátní architektonickou památku, terénní pozůstatky zaniklých středověkých ležení z 15. století. Jistě nepřehlédnete ani krásné okolí Berounky a Sázavy či samotné město Benešov, které se pyšní kostelem sv. Mikuláše nebo Anny.

Let balónem Česká Sibiř – Miličín

  • Let balónem Česká Sibiř – Miličín máte jedinečnou možnost podívat se na tento trochu drsnější, ale velmi malebný kraj na pomezí středních a jižních Čech z výšky. Rozprostřou se pod vámi přírodní krásy – kopce, lesy, klikatící se řeky, ale také historické poklady – zámek Vrchotovy Janovice, hrad Šelmberk, Borotín či známá hora Blaník. A samozřejmě mnoho lyžařských středisek a skiareálů, které patří mezi nejnavštěvovanější místa, a to zejména lyžaři.
 

Naši zkušení profesionálové vám zprostředkují nesmírný zážitek – let balonem přes Středočeský kraj, taková nádhera se možná nebude již nikdy opakovat.

Let balónem Středočeský kraj obsahuje:

  • přímou účast na přípravě letu (nafouknutí balónu atd.)
  • instruktáž zkušeného pilota a podrobný popis průběhu letu
  • cca hodinový let (dle počasí)
  • slavnostní křest
  • křestní list obsahující vaše balonářské jméno
  • dopravu zpět na místo startu
  • pojištění pasažéra

Ceny letenek vyhlídkového letu pro lokalitu Středočeský kraj jsou nyní za neodolatelné ceny… To je ideální dárek!