Lety balónem Benešov-Konopiště

Jak rádi koukáme z kopců po kraji. Nádhera a což takhle se dívat na oblíbené kouty ČR z ptačí perspektivy. To je jiné kafe, a silné – nezapomenutelné. Naše balóny se pohybují i na Benešovsku a přilehlém okolí. Vznášet se nad tímto krajem v náruči nebes s větrem ve tváři, pod vámi plyne krajina jako ve zpomaleném filmu. Radost ze života, vzrušení – to jsou první dojmy letu s balonem. Pokud toužíte někomu, koho velmi milujete udělat opravdovou radost, tak tomu člověku objednejte let balonem, třeba právě nad Benešovem a zámkem Konopiště. Na let s balonem se nezapomíná. Lety balonem mění z gruntu naše životy díky dech beroucím momentům.

LET BALONEM NAD STŘEDNÍMI ČECHY

Pokud jste si zamilovali střední Čechy, tak neodmítejte možnost obdivovat tyto přírodní krásy a kulturní památky z tohoto úhlu pohledu. Let balonem se pro vás stane úžasnou zkušeností, která se vám na věky vryje do srdce. Této profesi se věnují lidé, kteří si lety v balonu zamilovali a snaží se kousek tohoto daru předat i ostatním. Profesionalita a bezpečnost – to je první věc, druhá zprostředkovávat úžasně romantické výlety po obloze. Benešov, Konopiště, okolí Berounky a Sázavy máte na dosah.

LETY BALONEM V TĚSNÉ BLÍZKOSTI KONOPIŠTĚ

Zámek Konopiště se nachází nedaleko města Benešov ve Středočeském kraji. Lokalita Benešovska a zámku Konopiště patří mezi ty nejoblíbenější, neboť nabízejí pohled na čarokrásnou přírodu. Spatříte nejen nádherné kontury přepychového zámku, ale i další unikátní architektonickou památku, terénní pozůstatky zaniklých středověkých ležení z 15. století. Jak roztomilý a směšný vám z výšky bude připadat ekovláček, který se drncá z města Benešov na zámek Konopiště a zpět. Vy se jako páni bude vznášet nad krajinou, která nese punc výjimečnosti, díky přírodním a historickým skvostům.