Lety balónem Karlštejn

Toužíte překvapit svého přítele nebo přítelkyni originálním dárkem? Toužíte se dostat ze splínu a nabrat novu energii do dalšího života? Tak neváhejte a objednejte si let balonem. Lety s balonem se neodmítají, let s balonem se musí prožít. Hodina letu v proutěném koši a změníte svoje hodnoty na život. Letu s balonem se nemusíte bát. Nabízíme vám maximální komfort při letu, kde na vás budou dohlížet skvělí profesionálové, kteří se na výbornou postarají o vaši bezpečnost. Stále se bojíte odlepit od země? Tak si přečtěte reference našich klientů, kde se často opakují tato slova “ …děkujeme za nezapomenutelný zážitek pod vedením profesionálních pilotů …“.

LET BALONEM PŘES KARLŠTEJN A OKOLÍ

Let balonem Karlštejn – nejoblíbenější a nejžádanější lety. Při prvním pohledu z výšky na spanilost hradu Karlštejna vám naplno v uších zazní hity z filmu Noc na Karlštejně. Ještě dlouho po tomto mimořádném zážitku si budete v hlavě přehrávat píšně “ …Lásko má já stůňu, Když máš tekutou révu, Do věží, Hoja joj …“ a v duchu prozpěvovat. Na let balonem nad Karlštejnem opravdu nezapomenete a pochopíte jeho opravdový význam. Copak jde zapomenout na hrad, který postavil náš nejslavnější a nejvýznamnější panovník Karel IV.? On viděl svůj milovaný hrad ze sedla svého koně, vy máte možnost vidět tento skvost z ptačí perspektivy.

NEOBÁVEJTE SE O BEZPEČNOST, LETY BALÓNEM JSOU BEZPEČNÉ!

Díky technicky vyspělejším dopravním prostředkům se nás čas od času lidé ptají: Je to opravdu bezpečné? A stále odpovídáme stejně: Ano, lety balonem jsou bezpečné s lidmi kteří vědí co dělají a mají v pořádku balóny. Naše balony jsou podrobeny přísným zkouškám pevnosti a životnosti, pravidelně jsou kontrolovány a testovány, stejně jako naši piloti plně certifikováni. A o tom, že to nejsou planá slova, svědčí nulová nehodovost v rámci ČR. Směr lety balonem Karlštejn! Neodpírejte si možnost poznat z nebe krásy Českého krasu, Karlštejna a okolí.