Lety balónem Zelená Hora u Nepomuku

Lety balonem – máte bezvadnou možnost zažít nepoznané, zažít úchvatný pocit, kdy se bude od země pomalu odlepovat koš připoutaný k horkovzdušnému balonu. Příjemný okamžik zažijete, i když budete patřit na ne příliš milovanou osobu, jak odlétá neznámo kam. Ale raději od těchto lidí uleťte vy a užijte si naplno skvostný okamžik, kdy se vznesete do naprostého ticha a pohody. Lety balonem přinášejí nádherný pocit svobody a pýchy, že jste překonali svůj strach.

LETY BALÓNEM ZELENÁ HORA U NEPOMUKU

Let balonem v okolí Zelené hory, to je ten pravý zážitek kde se snoubí příroda s krajinými úpravami člověka. Máte jedinečnou příležitost patřit z nebe na roztomile zvlněnou krajinu, téměř neposkvrněnou od průmyslu, navíc prostou novodobých megalomanských staveb a nepůvabných satelitních městeček. To vše a více nabízí let balonem Zelená hora u Nepomuku. Proč se nepokochat pohledem shora na rodiště svatého Jana Nepomuckého? Proč neshlédnout dějiště tolik populárních Černých baronů, tajemný klášter, který působí z nebe ještě tajemněji. Nádherná podívaná, opravdu k nezaplacení! Prožijte zde své výročí s milovanou osobou, pořiďte letenku někomu koho máte tak rádi, že mu darujete nezapomenutelné chvíle na celý život.

BEZPEČNÉ LÉTÁNÍ V OKOLÍ NÁDHERNÉ KRAJINY

Lety balonem, zvláště v oblasti Zelená hory u Nepomuku přinášejí úžasný relax, osvobozující pocit, který nelze jinde zažít než ve vzduchu. Bát se nemusíte, zkušení piloti se vám postarají nejen o pohodlí, ale také o bezpečný let a přistání. Nevěříte? Tak si přečtěte reference! Lety balonem u Zelené hory u Nepomuku a další lety balonem nad jinými přírodními a historickými skvosty patří mezi ty nejoblíbenější adrenalinové zážitky.