Lety balónem Telč

Lidé odnepaměti touží vzlétnout do oblak jako ti ptáci. Pohled seshora dolů milujeme. Koukat z ptačí perspektivy na to lidské hemžení přináší úžasný relax. Pokud toužíte po krásné romantické přírodě, let balonem v Telči, to je naše doporučení. Kde jinde hledat radost ze života a vzrušení, než na tomto místě. Máte vyřešený dárek pro své drahé příbuzné. A pokud trpíte depresemi a potřebujete nutně nějakou změnu, která vás hodí zpátky do pohody – let balonem se zkušeným pilotem je dobrá volba. Koukněte se na reference lidí, co si lety balonem prožili, samé pozitiva. Proč oni ano a vy ne?

HISTORICKÁ TELČ A JEJÍ PAMÁTKY

Telč je překrásné město a nádherné přírodní scenérie se zde snoubí s historickými architektonickými skvosty. Let balonem v Telči vám představí místo, kde se nalézá nejcennější památková rezervace na Moravě – unikátní historické jádro, které se v roce 1992 dostalo i na seznam UNESCO. Naštěstí nová výstavba ve 20. století brala ohled na tuto památku a tak panelová zástavba nijak nepoznamenala hodnotné městské panoráma. Pocítíte úžasnou pýchu při pohledu na nádherný Telčský zámek. Toto dědictví z minulosti si zachovalo původní interiéry a nabízí skvělou podívanou nejen z pevné země, ale také při letu balonem.

KŘIŽANSKÁ VRCHOVINA, DAČICKÁ PÁNEV A DALŠÍ OKOLÍ MĚSTA

Vznášíme se nad místním zámkem a nasáváme plnými doušky nádhernou atmosféru, kde se mísí historie se současností. Lety balonem v Telči vřele doporučujeme všem romantickým povahám. Luxusní zážitkový let – luxusní panoramata. Telč se rozkládá v malebném údolíčku Telčského potoka v Českomoravské podprovincii. Můžete se nerušeně kochat pohledem na Křižanovskou vrchovinu stejně tak na Dačickou pánev. Telčský potok se vlévá do Moravské Dyje, ovšem zajímavou podobu města vytváří soustava rybníků. Dominantou Českomoravské vrchoviny je půvabný vrch Javořice. Lety balonem v malebné Telči si rozhodně nenechte ujít!