Lety balónem Tábor

Let balonem – to je zážitek, to je adrenalin. Ono létání celkově je nesmírné dobrodružství. Vrátím se na pevnou zem, nevrátím se na pevnou zem. Vrátíte se na pevnou zem! Lety balonem patří mezi nejbezpečnější aktivity ve vzduchu – nulová nehodovost v rámci ČR. Ohlédneme-li se do historie, tak první ´stroj ´ve vzduchu byl právě horkovzdušný balon. A není nic dojemnějšího a kouzelnějšího než návrat ke starým kořenům letectví. Proč si nevyzkoušet pocity a dojmy prvních vzduchoplavců na vlastní kůži? A pokud vy o tento adrenalin nestojíte, tak dopřejte lety balonem svým blízkým. Originální dárek máte na dosah – let balonem Tábor.

LETY BALÓNEM NAD HISTORICKÝM MĚSTEM TÁBOR

Ano, let balonem nad městem Tábor a jeho okolím, tady rozhodně nic nezkazíte. Máte jedinečnou možnost se v náruči nebes podívat na starobylé město, kde husité vítězně odráželi útoky svých nepřátel. Z ptačí perspektivisty se můžete kochat pohledem na zdobné štíty měšťanských domů, kde se mihne pomník Jana Žižky z Trocnova a gotická radnice. Dále se vám nabídne pohled na druhou nejstarší botanickou zahradu v ČR. Let balonem Tábor – ve výšce 437 m nad mořem se klikatí kolem města řeka Lužnice. Zajisté nepřehlédnete nejvýše položená místa jako je rozhledna Hýlačka v obci Větrovy, kaplička Svaté Anny a Žižkovo náměstí skvostně se vyjímající v historickém centru Tábora.

JEDINEČNÝ ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT

Lety balonem Tábor přinášejí nové poznání, nové zážitky, které si nesou trvalou vzpomínkou na časy, kdy jste měli odvahu vzlétnout do oblak a poznat přirozené prostředí létavců, jež brázdí oblaka po miliony let. Život je tak krátký, proč si odepírat zážitky, které přinášejí lety balonem nad vašim rodným městem Tábor? Stačí se podívat na letecký pohled na staré město a nelze odolat. To musíte prostě vidět a zažít! Lety balonem Tábor! Je to na vás!