Lety balónem Roudnice nad Labem

Nastal ten správný čas na plnění snů. Let balonem! Nyní máte ohromnou příležitost za skvělou cenu zažít podobný pocit, jako dobrodruh Steve Fossett, který si svůj sen splnil a konečně jako první obletěl zeměkouli v balonu. Vám postačí ke stejnému zážitku hodina letu v lokalitě Roudnice nad Labem. Co si budeme povídat, let balonem nabízí adrenalin okořeněný úžasnou romantikou. Dopřejte sobě nebo svým nejbližším ten nádherný pocit, kdy se z hluku měst vznášíte do ticha a klidu. A že se bojíte vstoupit na palubu? Není důvod se nechávat opanovat strachem. Naši zkušení piloti svou profesi zvládají na jedničku. Balony nepadají, balony letííííí. Let balonem – na takový zážitkový dárek se nezapomíná.

PAMÁTKY V ROUDNICI A OKOLÍ

Let balonem Roudnice nad Labem – čeká vás desítka památek a vzácných pamětihodností. Nelze přehlédnout pozorovací a ohlašovací věž, která se příhodně jmenuje Hláska. Jedná se o poslední stavbu ze staré gotické Roudnice. Dále se vám naskytne pohled na půvabný gotický klášterní kostel Narození Panny Marie. Pro zajímavost, Roudnice své jméno získala podle rudého pramene, který z tohoto kláštera vytéká. Letíme vstříc hoře Říp. Hora Říp je nejoblíbenější místo v tomto kraji. Hora Říp je velmi často obdivována nejen z paluby balonu, ale také z letadel a vrtulníků. Tato památná hora patří mezi trvalé symboly naši bohaté historie a každý Čech by měl na ni, aspoň jednou za svůj život vystoupit.

PĚSKY PO MOSTĚ NEBO LETEM V BALÓNU?

Při letu u Roudnice vás čeká úžasný pocit při pohledu na horu, kde podle pověsti stanuli jako první naší prapředci. Lety balonem se prostě odmítnout nedají. Lety balonem Roudnice nad Labem, nenechte se připravit o silný zážitek, který toto místo přináší. Nesmíme opomenout Roudnické mosty. V této lokalitě se nachází třetí nejstarší kamenný most v Čechách. Prvenství si nese při přehrazení řeky Labe. Most se stavěl 7 let a vydržel i velkou povodeň, která strhla v Praze slavný Judinin most.