Lety Balónem Plzeň

Potřebujete vyčistit hlavu a povznést se nad všedními starostmi? Nebo se trápíte s pořízením dárku? Všechno mají, není věc, která by jim udělala radost? Je tady řešení – let balonem. Takový dárek ocení každý a bude se jim po celý život chlubit. Poukaz na vyhlídkový let balonem nedostane hned tak někdo. Lety balonem se nikdy neodmítají, přestože k nim přistupuje oslavenec se zatajeným dechem. Nádech – výdech – letíme a je to paráda. Není nad bezpečnější zálibu, nulová nehodovost v rámci ČR. To není ani nutné připomínat, padají letadla, bourají auta, kroutí se jízdní kola pod nárazy aut nebo pod nárazem do plotu, jen balon se pyšně vznáší nad těmito lidskými katastrofami.

LETY BALÓNEM NAD MĚSTEM PLZEŇ

A kde se tentokrát vydáme? Let balonem v okolí města Plzeň! Pokud milujete řeky a pohled na ně vám přináší neuvěřitelné uspokojení, tak si zde přijdete na své. Plzeň totiž leží na soutoku řek Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy, no a z těchto řek vytéká známá řeka Berounka. Pro zajímavost, Plzeň je čtvrté největší město v České republice a po celém světě ji proslavil spodně kvašený světlý ležák Pilsner. Vy máte nyní možnost vidět místo vzniku celé ze vzduchu. Nesmíme opomenout na historické budovy postavené v časech Rakouska-Uherska. A to vše máte možnost spatřit z ptačí perspektivy. Lety balonem nad Plzení – na takový zážitek se nezapomíná!

DOMINANTY MĚSTA JAKO NA DLANI

Vzhůru do výšin! Lety balonem v Plzeni vám nabídnou úžasný pohled na dominantu města, jako je gotický chrám sv. Bartoloměje. Tento architektonický skvost byl založen v roce 1292 a pyšní se 102 metrů vysokou věží, jež je nejvyšší v Čechách. Taktéž je nepřehlédnutelná Velká synagoga – největší synagoga v České republice. Co by dal za lety balonem Plzeň romantický spisovatel Josef Kajetán Tyl či purkmistr Martin Kopecký, kteří jsou zde pohřebeni na Mikulášském hřbitově. Ale vy ještě žijete a toužíte poznat něco nového. Toužíte poznat lety balonem nad Plzní!