Lety balónem Pálava

Šíleně se nudíte? Splín je váš kamarád, přestože o jeho přítomnost nestojíte? To chce změnu, to chce zažít něco nového, něco, co přináší nejen romantickou podívanou, relax, ale také adrenalin. Že nic takového není? A co takhle, jedinečný let balonem… Rozklepaly se vám strachem nohy? Klid, nabízíme vám nejbezpečnější zálibu ve vzduchu. Ověřte si to sami – nulová nehodovost v rámci ČR. Ano, je to tak. Zjistíte, že padají letadla, bourají auta, ale balony se vždy spolehlivě vrátí na místo odletu. Záruka serióznosti a profesionálního jednání – naše flotila pojme až 70 osob. A co víc! Garantujeme vám nejlepší cenu letenky na trhu. Toužíte letět v zimě, v noci nebo v létě či na podzim? Vaše přání je nám rozkazem.

OBLAST PÁLAVY, MÍSTA S PŘÍBĚHEM A HISTORIÍ

A kde poletíme? Let balonem přes Pálavu! Tato chráněná krajinná oblast se nalézá ve velmi teplé a nejsušší oblasti České republiky, dokonce se uvádí, že má Pálava středomořský ráz. Let balonem v oblasti Pálavy vám odhalí rozlehlé úrodné pole, nekonečné vinice a překvapivě se vám naskytne pohled i na bílé vápencové skály, na skalní stepi a lesostepi s ohromně bohatou faunou a flórou. A právě zde archeologové nalezli pravěké tábořiště lovců mamutů, které tak mistrně zvěčnil malíř Zdeněk Burian. Taktéž na tomto místě byla nalezená slavná soška Věstonické Venuše. Let balonem na Pálavě? Přiblížíme vám „pravěk“ z ptačí perspektivy!

PANENSKÁ PŘÍRODA I VELKOLEPÉ OBJEKTY LIDSKÉ RUKY

Ano, vzhůru do výšin! Lety balonem v oblasti Pálava, patří mezi ty nejoblíbenější adrenalinové zážitky. Máte možnost se setkat v tomto nádherném prostředí s králem létavců s orlem mořským, který každoročně zimuje na vodních nádržích Nové Mlýny. Nádherný pohled nabízejí Pavlovské vrchy, bělostný jurský vápenec – protáhlý hřeben mezi Pavlovem a Mikulovem. Ano, pokud skutečně toužíte poznat něco mimořádného, tak neváhejte ani minutu a objednejte si lety balonem Pálava ještě dnes!