Lety balónem Ostrava

A nyní se podíváme z nebe na Ostravaky – let balonem vám rádi umožníme i nad městem Ostrava. Proč Ostrava? Co je na této průmyslové aglomeraci tak zajímavé? Ano, Ostrava sice patří k nejvíce urbanizovaným a průmyslovým oblastem ve střední Evropě, ale přesto i toto třetí největší město v České republice se pyšní něčím unikátním, co jinde nemají. Letíme balonem – nasedat, ať konečně i vy zažijete ten úchvatný pocit, kdy se budete od země pomalu vznášet k nebesům do naprostého ticha a klidu. Lety balonem přinášejí skvostný pocit svobody, nechybí adrenalin a nadšení z nového poznání.

NA CO SE PŘI LETU V OSTRAVĚ ZAMĚŘIT NEJVÍCE?

Let balonem nad Ostravou – na takový zážitek se nezapomíná. Než vám představíme pár nejvýznamnějších nej …, tak možná někoho zaujme skutečnost, že historie města sahá do let 1279, kdy je Moravská Ostrava povýšená na město. Let balonem v Ostrav a první nej … nejvyšší radniční vyhlídková věž (85,6 m), a pokud hledíte z této věže dolů, tak vás překvapí, jak hodně je Ostrava protkaná parky a zelení. Letíme dál a doletíme na nejdelší přívod lázeňských vod, dále na nejhlubší uhelný důl, největší hornické muzeum, největší počet zábavních podniků – fenomén Stodolní nemusíme nikomu dlouze představovat. A je tady nejstarší pěší zóna, největší přírodní koupaliště, největší bludný balvan a tak bychom mohli pokračovat dále.

OSTRAVA A OKOLÍ JEDINEČNÝM POHLEDEM Z VÝŠKY

Lety balonem Ostrava přinášejí nejen relax, ale také nový pohled na největší město Slezska. Je na čase pozvat svou rodinu, obchodní partnery nebo kolegy na nezapomenutelné lety balonem v Ostravě. Nabídne se vám pohled nejen na všechna jedinečná nej…. místa Ostravy, ale také na Masarykovo náměstí s morovým sloupem a Landek park. A samozřejmě se budeme vznášet i nad půvabným hradem Hukvaldy s přilehlým parkem a oborou. Líbí? Zažijte to doopravdy! Letenky k dispozici již dnes v sekci LETENKY.