Lety balónem Olomouc

Čas letí, čas nezastavíte, vrásky přibývají a ještě jste nezažili ani let balonem nad městem Olomouc. To musíte změnit, nabízíme vám rychlé, profesionální a spolehlivé jednání. Balonové létání zažívá renesanci a vy můžete být u toho. Lety balonem jsou bezpečné – nulová nehodovost v rámci ČR. Máte jedinečnou příležitost se s námi vrátit ke starým kořenům letectví a zažít stejné pocity a dojmy prvních vzduchoplavců. Taková zkušenost se neodmítá. Toužíte po adrenalinu? Lety balonem jsou to pravé ořechové. Buďte in – let balonem Olomouc je jasná volba vyjímečnosti.

VÝZNAMNÉ BODY MĚSTA OLOMOUC

Proč let balonem nad Olomouc? Toto šesté největší město České republiky vyzařuje úžasnou atmosféru. Ve středověku byla Olomouc centrem Moravy a do třicetileté války po Praze druhým největším městem Českého království. A to je také důvod, proč se stalo historické jádro Olomouce druhou nejvýznamnější památkovou rezervací. Z ptačí perspektivisty se můžete kochat pohledem na všechny historické skvosty, které let balonem v Olomouci nabízí. Olomouc byla v dávné minulosti obraným centrem a v 18. století byla přebudována na mocnou pevnost. Píše se rok 1968 a město se opět zachvělo pod těžkou zbrojí vojáků, tentokrát zde zavítalo početné okupační vojsko Sovětské armády.

OKOLÍ MĚSTA A KRAJINA JAKO STVOŘENÉ PRO LET

Pro svou zvláštní a nenapodobitelnou atmosféru je město vyhledávaným střediskem různých konferencí a festivalů. Tady to prostě žije na zemi i ve vzduchu – lety balonem v Olomouci jsou jasnou volbou. Stačí se podívat na staré pohlednice a zatoužíte se vznést nad toto romantické místo s ohromnou historií a kochat se pohledem na Svatý Kopeček u Olomouce s chrámem Navštívení Panny Marie, nejnavštěvovanější poutní místo. Zajisté vaší pozornosti neujde ani rozlehlá zoologická zahrada, Sloup Nejsvětější Trojice, letíme dál – Mladečské jeskyně, arboretum v Bílé Hoře, kde se nachází 400 exponátů různých dřevin. A je to tady, vznášíme se nad proslulým romantickým hradem Bouzov. Lety balonem Olomouc! Nadešel ten správný čas na nákup letenky!.