Lety balónem Jihlava

Pokud toužíte překvapit svou přítelkyni nebo rodiče originálním dárkem, tak jste na tom správném místě. Můžete si být jisti, že let balonem se neodmítá. A pokud vy sami koketujete s myšlenkou, že si zaplatíte a dopřejete vyhlídkový let, ale strach vám svazuje nohy. Tak si dovolujeme připomenout, že lety v balonech v České republice nekončí tragicky. Nebo jste snad slyšeli, že ano? K nám se tato zpráva nedostala a naše flotila se zkušenými piloty, vždy přistála na zem bez komplikací. Nabízíme vám maximální pohodlí při letu, kde se náš pilot na výbornou postará o vaši bezpečnost. A kde dnes poletíme? Pro změnu do Jihlavy.

LETÍME NA JIHLAVSKU – MĚSTO, OKOLNÍ PAMÁTKY I PŘÍRODNÍ ÚTVARY

Let balonem v Jihlavě přináší novou zkušenost a mimořádný zážitek. Na Jihlavsku se nachází spoustu přírodních rezervací. Pokud milujete přírodu a pohled na ni vás uklidňuje, tak neváhejte a objednejte si let balonem Jihlava. A pak už jen budete v tichosti zírat na Velký Špičák, prales se vzácnou květenou, působivý je pohled i na rybník Zhejral a je tady národní přírodní památka Hojkovské rašeliniště, Bukovské rybníčky, Čertův hrádek, Jersínská stráň, Míchová skála, přírodní park Čeřínek. Lety na Jihlavsku skýtají úžasný pohled nabízí také Údolí Brtnice s pestrou mozaikou chráněných druhů rostlin. Čeká zde na vás Velký pařezitý rybník a to jsme prosím ve výčtu přírodních skvostů teprve v polovině.

MĚSTO JIHLAVA Z VÝŠKY

Jihlava není bohatá pouze na přírodní skvosty, ale také prošla dlouhou historií. Lety balonem Jihlava vás přenesou do roku 1233, kdy se poprvé o osadě jménem Jihlava dovídáme. Jihlava v roce 1270 obdržela od Přemysla Otakara II. stavební řád a začala výstavba opevnění s parkánem a příkopem. Opevnění bylo opravdu pevné, ani husité toto katolické město nedokázali dobýt. Těžilo se zde stříbro a v 18. století byla Jihlava největším producentem sukna v celé habsburské monarchii. Leťte s námi nad Jihlavu a budete u toho! Proč si odepřít poznat z nebe krásy Jihlavského kraje?