Lety balónem Frýdek-Místek

Lidé odpradávna se touží přiblížit k nebesům a zažít stejný pocit jako ptáci. Koukat z výšky na různé přírodní a architektonické skvosty přináší nejen pocit svobody a adrenalin, ale také psychickou úlevu od všedních starostí. A pokud toužíte letos překvapit někoho originálním dárkem, tak let balonem můžeme jen doporučit. Romantika k nezaplacení, pouze let balonem vás hodí zpět do pohody, a že to nejsou planá slova, dokazují naše reference. Stačí se rozhodnout kde a kdy a náš zkušený pilot je vám k dispozici a za dobrou cenu!

OKOLÍ MĚSTA ZAUJME PŘÍRODOU

Frýdek-Místek sice zrovna nepatří k přírodně nejbohatším lokalitám, přesto je zde řada ohromně zajímavých míst a koutů. Let balonem přes Frýdek-Místek – úžasný zdroj poznání, inspirace a nezapomenutelných zážitků. Dokonce se toto město pyšní unikátem, který nemá u nás obdoby. Co vám tedy let přes tuto lokalitu nabídne za podívanou? Národní přírodní památku Skalická Morávka. A cože je zde tak zajímavého? Je to jediné místo, kde lze podobný tok pozorovat, nechybí vzácné druhy rostlin a také živočichů. Idylická oáza pohody a klidu. Neméně je zde zajímavá i krajina, kterou přetvořil člověk.

PROČ LETĚT DO FRÝDKU-MÍSTKU?

Lety balonem Frýdek-Místek. Toto úžasné místo se nalézá na středním toku řeky Ostravice a to v místě, kde se do ní vlévá ne méně známá řeka Morávka. V roce 1267 se v závěti olomouckého biskupa Bruna ze Schauenburku dovídáme poprvé o Místku a o Frýdku až ve 14. století v souvislosti s tvrzí chránící pomezí Moravy a Slezska, dnešní Frýdecký zámek. Nejen Frýdecký zámek stojí za zhlédnutí z ptačí perspektivy, ale také kostel sv. Jošta, kostel sv. Jana a Pavla, kostel Všech svatých a nesmíme opomenout ani na farní kostel sv. Jana Křtitele. Lety balonem přes Frýdek-Místek přinášejí nejen klid v duši, ale také nové poznání!