Lety balónem Český Krumlov

Let balonem jako dárek, svatební let balonem, noční let balonem, let balonem nad zimní krajinou – to vše máte na dosah. Stačí s důvěrou vstoupit na palubu našeho balonu. Zkušení profesionálové vám zprostředkují nesmírný zážitek, který se možná nebude již nikdy opakovat. Vyhlídkové lety frčí a lidé mají o ně ohromný zájem. Nelze se tomu divit, unikátní a nevšední zážitky se neodmítají. Nabízíme letenky za skvělé ceny pro jednu až osm osob. Garance nejnižší ceny letenek – flotila našich balonů pojme až sedmdesát osob. Startujeme! Nechybí platné licence a můžete se naprosto spolehnout, že jsou naše balony pravidelně testovány a kontrolovány.

LET BALONEM NAD ZÁMKEM A V OKOLÍ MĚSTA ČESKÝ KRUMLOV

A pokud toužíte z výšin spatřit druhý největší hradní zámek v Čechách a okolní přírodní krásy, stačí objednat let balonem Český Krumlov, to je naše doporučení. Podmanivá krása tohoto historického města bere dech. Tento český unikát stojí na strmém a dlouhém skalním ostrohu, kolem kterého se z jihu vine řeka Vltava a ze severu Polečnice. Let balonem nad zámkem a v okolí města Český Krumlov z ptačí perspektivy a s větrem ve tváři si můžete v klidu a tichu vychutnat pohled na tuto historickou perlu zapsanou na seznamu UNESCO. A proč jsou lety balonem ve městě Český Krumlov tak oblíbené? Toto středověké město nabízí na jednom místě velké množství památek, které opravdu stojí za zhlédnutí nejen z pevniny, ale také z nebe.

NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK NA JIHU ČECH!

Pozvedněte se do výšin nad svými každodenními starostmi. Lety balonem nejen v Českém Krumlově dávají zapomenout na všední realitu života. Jedinečný adrenalinový zážitek, na který se nezapomíná. Svůj volný čas nemusíte trávit v autě nebo na kole – lety balonem jsou to pravé ořechové. Komu jsou lety balonem určeny? Všem zájemcům, kteří touží zažít nekonečnou romantiku bez ohledu na věk a pohlaví. Všem těm, jež touží vidět svět očima létavců.