Lety balónem Český Krumlov

Pokud toužíte z výšin spatřit druhý největší hradní zámek v Čechách a okolní přírodní krásy, stačí objednat let balonem Český Krumlov. Podmanivá krása tohoto historického města bere dech. Tento český unikát stojí na strmém a dlouhém skalním ostrohu, kolem kterého se z jihu vine řeka Vltava a ze severu Polečnice. Let balonem nad zámkem a v okolí města Český Krumlov z ptačí perspektivy a s větrem ve tváři, si opravdu zamilujete! V klidu a tichu si vychutnáte pohled na tuto historickou perlu zapsanou na seznamu UNESCO. A proč jsou lety balonem ve městě Český Krumlov tak oblíbené? Toto středověké město nabízí na jednom místě velké množství památek, které opravdu stojí za zhlédnutí nejen z pevniny, ale také z nebe. Namátkou se jedná o zámek Český Krumlov, zámecké barokní divadlo, Plášťový most či překrásná rozlehlá zámecká zahrada.

Pozvedněte se do výšin nad svými každodenními starostmi, lety balonem nejen v Českém Krumlově jsou k tomu jako stvořené. Přesvědčte se v naší fotogalerii.

Let balónem Český Krumlov obsahuje:

  • přímou účast na přípravě letu (nafouknutí balónu atd.)
  • instruktáž zkušeného pilota a podrobný popis průběhu letu
  • cca hodinový let (dle počasí)
  • slavnostní křest
  • křestní list obsahující vaše balonářské jméno
  • dopravu zpět na místo startu
  • pojištění pasažéra

Startujeme! Nechybí platné licence a můžete se naprosto spolehnout, že jsou naše balony pravidelně testovány a kontrolovány.

Chcete originální dárek nebo vlastní zážitek? Let balonem – tady nic nezkazíte, jen své drahé rodinné příslušníky mile překvapíte.

Vyhlídkové lety balonem nad městem Český Krumlov za výhodnou cenu, jsou určeny všem těm, kteří touží vidět svět očima ptáků.

 

Máte již koupenou letenku?
Zarezervujte si termín letu!