Lety balónem České Budějovice

Dopřejte sobě nebo svým blízkým pocit, který zažívají létavci a zažívali dobrodruzi z Verneových románů. Lety balonem patří mezi nezapomenutelné zážitky. Tato úžasná romantika snoubená s adrenalinovým vypětím přináší nádherné uvolnění a dojmy, které nikdy v životě již nezažijete. Let balonem, není to ideální dárek? Oslavence ohromíte a fascinujete – skvělý moment překvapení, co říkáte?. A záleží už jen na jeho odvaze, zda vzlétne k oblakům. A věřte nám, že vyhlídkové lety se neodmítají. Lidé se obávají, ale nakonec neodolají a vstoupí na palubu balonu, kde je čeká přívětivý pilot – profesionál ve svém oboru. Naše balony nepadají, naše balony se vznášejí nad nejpůsobivějšími přírodními skvosty a historickými památkami.

LETY BALÓNEM NAD KRÁLOVSKÝM MĚSTEM ČESKÉ BUDĚJOVICE A OKOLÍ

Ano, let balonem České Budějovice – to je naše doporučení, pokud chcete spatřit z oblak město, které v roce 1265 na soutoku řek Malše a Vltavy založil Přemysl Otakar II. V okolí malebná krajina poseta rybníky, lesy a pahorky Blanského lesa a Novohradských hor? Jak by ne, když zde máte možnost navíc koukat na skvostný zámek Hluboká. Možná ani netušíte, že přilehlá obec Holašovice je zařazena do dědictví UNESCO díky svým stavbám ve stylu selského baroka. V tichosti a klidu budete patřit na město, kde se narodil Karel Roden, Pavel Šporcl, Marta Kubišová, Jiří Mádl, Jiří Pomeje a další osobnosti.

LETY VE SKUPINĚ I PRO JEDNOTLIVCE

Toužíte vzlétnout sám nebo sama jen se zkušeným pilotem? Nebo toužíte letět ve skupině? Taková svatební cesta – to je zážitek. To jsou snímky! To budou vaše děti koukat, až budou prohlížet na dobové fotografie, kde jejich rodiče absolvovali lety balonem České Budějovice. Takovým poznáním se nemůže jen tak někdo pochlubit. Nenechte si o vyhlídkových letech jen vyprávět a přijeďte si je s námi prožít!