Lety balónem Brno

Přilétáme nad druhé největší město v České republice. Ano, taktéž let balonem Brno patří mezi nezapomenutelné zážitky. Chcete se uvolnit a přijít na jiné myšlenky? Chcete se pobavit a poznat něco, co není jen tak na dosah? Toužíte dopřát své drahé polovičce mimořádný zážitek? Let balonem nad Brnem – není to originální dárek? Je to nádherné – směsice strachu s nesmírným očekáváním. A budete spokojeni! Stačí si přečíst reference od lidí, kteří měli možnost si již vychutnat tento adrenalinový zážitek. Můžeme vás ujistit, že naše balony jsou bezpečné a naše zkušené piloty nic nezaskočí.

LETY BALÓNEM VE MĚSTĚ BRNO A OKOLÍ

Nechte se unášet větrem v úžasném tichu, kde vás občas vyruší jen šustění křídel létavců. Letíte těsně nad košatými korunami stromů – stačí málo, aby jste se jich mohli dotknout stejně jako romantických obláčků. Jaro, léto, podzim, zima – je to na vás, kdy vy zatoužíte po letu balonem nad Brnem. Dominantou města je známý hrad a pevnost Špilberk, taktéž katedrála svatého Petra a Pavla. Toto panorama se často stává symbolem města. Po přeletu města dostáváme se nad hrad Veveří, jež se pyšně tyčí nad Brněnskou přehradou. A je tady Moravský kras, přísně chráněná krajinná oblast. Zajisté vaší pozornosti neujde ani blízký noblesní zámek Lišní.

IDEÁLNÍ DÁREK PRO KAŽDÉHO

Rozhodně si nesmíte nechat ujít pohled na oblast Moravského krasu. Brno! Toto nádherné město je ze tří stran sevřeno zachovalými smíšenými lesy. Dokonce mezi městskými částmi se nalézá obora Holedná. Z letu balónem poznáte Brno úplně z jiné perspektivy a jiného úhlu pohledu. Proč si jen o vyhlídkových letech nechat vyprávět, když máte možnost si je sami prožít? Je toho víc, mnohem víc, co lety balonem v Brně nabízejí. Ideální dárek pro všechny věkové kategorie! Neváhejte a udělejte obrovskou radost někomu z rodiny, sobě nebo také obchodnímu partnerovi.