Lety balónem Hluboká nad Vltavou

Let balonem v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou je úžasný nejen v létě, ale také v zimě, na jaře a na podzim. Každé roční období nabízí své specifika, které se vám z výšky jeví jako čarokrásný svět. Neumíme si přepravit hodnotnější zážitkový dárek jako právě let balonem nad zámkem Hluboká nad Vltavou. A je to jen na vás, zda zvolíte noční let balonem, let balonem nad zimní krajinou nebo nad rozkvetlými vlčími máky. Zajisté se shodneme v názoru, že Hluboká nad Vltavou je jedno z nejromantičtějším místem v České republice. Nádherná svatební cesta, nebo můžete svou drahou polovičku na palubě balonu požádat o ruku.

BEZPEČNÝ LET NAD ZÁMKEM HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Naše flotila balonů pojme až sedmdesát osob. A samozřejmě dochází k pravidelným kontrolám a testům balonů. Platnou licenci do kapsy a startujeme! Podmanivá krása tohoto kraje bere dech. Nádherný novogotický zámek patří k nejkrásnějším památkám Jižních Čech. A že leží Hluboká nad Vltavou nedaleko Českých Budějovic, nemusíme zajisté nikomu připomínat. Vychutnejte si z ptačí perspektivy bílé siluety zámku, jež noblesně vystupují nad zvlněným terénem. Tato oslnivá stavba vás přenese do dětských let, kdy jste toužili po královském přepychu. Z nebe vás nenadchnou pouze bílé zdi a věžičky, krakorce, balkony, bašty a honosné opěrné pilíře, ale také stylový park s nádherně uspořádanými záhony.

HISTORIE POHLEDEM PTAČÍ PERSPEKTIVY

Při Letu balonem nad zámkem se přijdou na své zejména milovníci historie, bude to pro ně úžasný zážitek, na který budou vzpomínat po celá léta, co jim bude sloužit paměť. Jen zde zapomenete na všední realitu života a na své starosti – adrenalinový zážitek snoubený s historickým poznáním máte na dosah. Proč jen v autě a na kole, když to jde i jinak – balonem na Hlubokou nad Vltavou!