Lety Balónem Praha a okolí

Let balonem! Máte jedinečnou možnost si splnit sen a vznést se s námi do oblak jako ti ptáci, jako slavný miliardář a dobrodruh Steve Fossett.  Tento muž jako první obletěl zeměkouli v  balonu bez jediné přestávky. A vám se nabízí stejná příležitost - příležitost zažít stejný pocit při letu v balonu. Lety balonem nabízejí adrenalinový zážitek okořeněný romantikou. Z hluku měst se vznesete do naprostého ticha a klidu. V žádném případě se nemusíte obávat o svůj život, budete v péči zkušených profesionálů, kteří si vědí za každé situaci rady a svému řemeslu dobře rozumí. Trápíte se s dárkem pro svou milovanou osobu? Slaví u vás někdo významné výročí? Let balonem - to je dárek, na který se nezapomíná.

Praha a přilehlé okolí

Let balonem Praha a okolí - tady bychom mohli začít. Srdce Evropy, nejkrásnější město světa, architektonický sen na Vltavě - to jsou přízviska, kterými celý svět naši metropol opěvuje. Ano, samozřejmě i s námi se můžete vznést nad nádhernými lokalitami v širokém okolí hlavního města. Nabízíme vám za skvělou cenu fantastickou podívanou na známé historické památky z úhlu pohledu, jaký hned tak někdo nespatří. Ve výšce budete skvosty Prahy vnímat mnohem intenzivněji.  Let balonem právě nad krásnou Prahou bude pro vás ten nejsilnější zážitek.

Lety balonem přímo nad Prahou

Kudy z nudy? Lety balonem přímo nad hlavním městem! V tisících obrazech se zračí toto majestátní a tajemné město a vám se nabízí jedinečná příležitost koukat na sídlo českých knížat a králů z výšky. Přažský hrad, katedrála, historické zahrady, Zlatá ulička, Staroměstská radnice, Karlův most, Malá strana, chrám sv. Mikuláše, Žižkovská televizní věž se vám představí v zcela jiném světle. Lidé po letu nad Prahou odcházejí plní emocí a to hned co jejich nohy spočinou na pevné zemi a ještě po dlouhou dobu zůstanou ve vaší paměti.

X

JSME na sociálních sítích

místa k odletu

NABÍDKA LETENEK

proč letět s námi?