Lety Balónem Český Ráj

Český Ráj se právem nazývá ráj a patří mezi nejvyhledávanější oblasti v České republice. Nelze se tedy divit, že let balonem nad tímto nádherným krajem uspokojí i toho nejnáročnějšího vzduchoplavce. Jedinečná poloha a velikost tohoto skvostného místa nabízí ohromné možnosti v balonovém létaní. Naši skvělí piloti dokážou dle aktuálního počasí navrhnout ty nejzajímavější zákoutí. Pohled na Český Ráj z ptačí perspektivy není kouzelný pouze v letních dnech, ale také v zimě, kdy královna zima dokáže vykouzlit nádherné scenérie. Neexistuje větší relax, než patřit z balonu na zasněžené hory a zamrzlá jezera, na divoká zvířata brodící se bílou peřinou, už jen tady chybí děda Mráz z pohádky Mrazík.

Lety balónem u Valdštejna, Kosti, Trosek = Český Ráj

Let balonem v Českém Ráji nabízí nezapomenutelný pohled na nedotčenou přírodu této chráněné oblasti. Letíte v tichosti a smíru a koukáte na jednu architektonickou perlu za druhou - hrad Valdštejn a Kost, zámek Hrubý Rohozec a Humprecht, nechybí Prachovské skály, skalní města s dominantním Hruboskalským zámkem. Při letu velmi často proletíme nad známou a turisty vyhledávanou zříceninu hradu Trosky. Není to úžasné? Zajisté nebudete objednávat letenku jen pro své příbuzné, ale také pro sebe. Toto si nemůžete nechat ujít. Nebo si potřebujete vylepšit reputaci u své manželky či přítelkyně? Romantický let balonem Český Ráj pro dva - to je naše doporučení.

Skály přímo na dosah

Lety balonem v oblsti Český Ráj se zkrátka nedají odmítnout. Kdo by se zkrátka nechtěl téměř dotknout hlavní dominanty Maloskalska - strmého skalního bradla, kde se hrdě vypíná vysoko nad Jizerou hrad Vranov - Pantheon. Letíme dál a je tady slavný Věžický rybník v Podtroseckém údolí. Patří do soustavy osmi rybníků, jež se nacházejí v dech beroucím kaňonovitém údolí pod zříceninou hradu Trosky. Nesmíme opomenout na nejnavštěvovanější vyhlídku v tomto kraji, na Hruboskalsko, na panorama zámku Hrubá skála.

Tak co, není tohle lákadlo číslo jedna? Objednávejte ještě dnes!

X

JSME na sociálních sítích

místa k odletu

NABÍDKA LETENEK

proč letět s námi?